Для магазину продуктів - АРМ "Роздрібна торгівля"
 • Універсальні рішення для автоматизації роздрібної торгівлі. Зроблено в Україні.

 • Для магазину продуктів

  Автоматизація обліку у продуктовому магазині

  Комплексне рішення для продуктового магазину. Підтримка штрих-кодів, накладних, інвентаризації, торговельного обладнання. Повний контроль над Вашим бізнесом, вбудоване ПРРО (активується за бажанням).

  Продукти

  Ведіть облік залишків товарів, приймайте накладні, друкуйте цінники, контролюйте роботу касирів.

  Алкоголь

  Реєструйте продажі, акцизні марки, поділяйте фіскальні та не фіскальні товари для РРО/ПРРО.

  Інші товари

  Зручний облік для відділку сумісних товарів Вашого магазину.

  Про програму та обладнання

  Легко працюйте товарами у складському модулі

  Легко додавайте товари у каталог, змінюйте ціни та характеристики товарів. Підтримується партійний облік, усі типи накладних, інвентаризація. Можливість імпорту/експорту каталогу до популярних форматів даних.

  Касовий модуль для Windows та Android

  Працюйте з будь-якого пристрою Windows/Android в єдиній базі даних. Підключайте ваги, принтери чеків, РРО та ПРРО. Android та Windows версія працює з більшістю принтерів чеків – USB, Bluetooth, Ethernet/Wi-fi. Каса підтримує знижки, картки клієнтів, повернення та безліч інших функцій.

  Онлайн модуль – якщо Вас нема на місці

  Ви у від’їзді чи вдома? Контролюйте ваш бізнес. Уся статистика торгівлі доступна онлайн. Редагуйте та додавайте товари, картки клієнтів, робіть переоцінку та дивіться звіти – все це просто з телефона або планшета.

  Отримуйте найменування нових товарів

  Отримуйте найменування нових товарів з глобальної бази штрих-кодів. Наявність понад 10 мільйонів товарів у базі істотно спростить і скоротить час наповнення каталогу товарів.

  Підтримка торговельного обладнання

  Підключайте обладнання – звичайні ваги, та с друком етикетки, принтери чеків, принтери етикеток, банківські термінали, РРО, POS термінали та інше. Працюємо як з новим, так і з наявним у клієнта обладнанням.

  Повна підтримка програмного РРО

  Вбудована підтримка ПРРО як у Windows, так і у Android касі. Реєструйте продаж відповідно до законодавства (за бажанням). Поділ товарів на фіскальні та нефіскальні на рівні товарних позицій та накладних. Декілька ФОПів на одному касовому місці.

  Завантажити демонстраційну, або повну версію програми  Продуктовий магазин (Windows)

  Завантажити демонстраційну версію програми, із базою даних невеликого продуктового магазину (Windows).

  Адміністрування та статистика онлайн

  Приклад роботи віддаленого доступу до даних з будь-якого пристрою. Введення товарів та дисконтів, перегляд каси, звітів та ін.

  Касовий модуль
  (Android)

  Касове місце на Android. Продаж товарів, робота зі сканером, вагами, ПРРО, друк чеків. Режими POS, Бутік, Кафе.

  Отримати повну робочу версію АРМ “Роздрібна торгівля”.

  Вже бачили програму у дії? Не хочете витрачати час на вивчення демонстрації? Отримайте повну версію програми з функціями ПРРО, щоб почати працювати зараз!*

  Замовити повну версію (Windows + Android)

  Після заповнення форми з Вами зв’яжеться консультант, для допомоги в установці програми. Для роботи знадобиться комп’ютер або ноутбук Windows (склад). Касу можна встановити будь-де – на тому ж пристрої з Windows, або на планшеті чи телефоні з Android.

  *Під повною версією програми мається на увазі робоча версія програмного забезпечення, тариф “Магазин”, хмарне зберігання бази даних, підтримка ПРРО. Нарахування за тарифним планом будуть проводитися через 30 днів після початку користування програмою. Якщо вас не влаштує програмне забезпечення, Ви можете припинити користуватися ним у будь-який час – в цьому разі жодна плата не стягується. Для роботи програми в хмарному режимі потрібне Інтернет-з’єднання.

  Потрібен облік? Замовте готовий комплект

  У комплекті – сенсорний POS термінал, принтер чеків, сканер штрих-кодів, складська та касова програми, модуль онлайн статистики та складу, Android програма лояльності для клієнтів. Підтримується РРО та ПРРО, ваги, принтери чеків.

  Переглянути варіанти