Для роздрібної торгівлі - АРМ "Роздрібна торгівля"
 • Універсальні рішення для автоматизації роздрібної торгівлі. Зроблено в Україні.

 • Для роздрібної торгівлі

  Облік товарів у роздрібній торгівлі

  Проста в освоєнні, швидка, надійна та функціональна програма для роздрібної торгівлі, українського виробництва. Підходить для автоматизації магазину (будь-який тип товару), супермаркету, складу. Вбудоване ПРРО з розширеними функціями.

  Продукти

  Ведіть облік залишків товарів, приймайте накладні, друкуйте цінники, контролюйте роботу касирів.

  Алкоголь

  Реєструйте продажі, поділяйте фіскальні та не фіскальні товари для РРО/ПРРО, робіть звіти.

  Інші товари

  Ведіть облік товарів за кольором, розміром і будь-яким іншим додатковим полям. Зберігайте опис та фото товарів.

  Про програму

  Легко працюйте з каталогом товарів

  Легко додавайте товари у каталог, змінюйте ціни та характеристики товарів. Підтримується партійний облік, додаткові поля та зображення товару. Імпорту/експорт каталогу до популярних форматів даних. Програма має повноцінний україномовний інтерфейс та підтримує інші мови.

  Розширене програмне РРО – без додаткових платежів

  Вбудована підтримка ПРРО як у Windows, так і в Android касі. Реєструйте продаж відповідно до законодавства (за бажанням). Розширений функціонал – кілька ПРРО на одному касовому місці, вибір товарів для ПРРО при оформленні, фіскальні та нефіскальні накладні, форми, індивідуальні податкові ставки для товарів тощо. Звіти ПРРО, офлайн режим.

  Швидко заповнюйте номенклатуру

  Отримуйте найменування та коди УКТЗЕД для товарів з глобальної бази штрих-кодів. Наявність понад 10 мільйонів товарів у базі істотно спростить і скоротить час наповнення каталогу товарів.

  Касовий модуль – Windows

  Простий і зрозумілий інтерфейс та широкі можливості. Навчайте касира за годину. Підтримка широкого спектра обладнання – ваги, табло, реєстратори, банківські термінали, принтери чеків. Різні форми оплати. Зацікавились? Завантажте демонстраційну версію (Windows) або замовте безкоштовну повну версію програми.

  Касовий модуль – Android

  Працюйте з касою будь-де, практично з будь-якого Android пристрою. Підтримка ваг, принтерів чеків, ПРРО. Декілька варіантів інтерфейсу під різний тип бізнесу. Хочете побачити Android модуль в дії? Завантажте демонстраційну версію (Android).

  Склад, Windows

  Підтримка всіх типів накладних (прибуткові, видаткові, списання, переміщення, повернення). Переоцінки за накладними, фіскальні та нефіскальні накладні, імпорт та експорт накладних. Зацікавились? Завантажте демонстраційну версію (Windows) або замовте безкоштовну повну версію програми.

  Склад, Android

  Працюйте з повноцінною версією складу з будь-якого пристрою Android. Додавайте товари, вводьте та проводьте всі типи накладних. Можливість друку звітів та накладних на POS принтерах та встановлення програми на термінали збору даних під керуванням Андроїд. Робота зі сканерами штрих-коду та використання камери як сканера. Завантажте демонстраційну версію (Android).

  Різні форми оплати

  Програма підтримує різні форми оплати (готівка, безготівка, борг, робота з банківськими терміналами, комбінована оплата, оплата бонусами), та оплату ПриватБанк LiqPay в Android модулі, що дозволяє приймати безготівкові платежі без термінала, просто з телефона або планшета.

  Онлайн статистика та функції складу

  Ви у від’їзді чи вдома? Контролюйте ваш бізнес. Уся статистика торгівлі доступна онлайн. Редагуйте та додавайте товари, картки клієнтів, робіть переоцінку та дивіться звіти – все це просто з телефона та браузера. Натисніть сюди, щоб побачити модуль статистики у дії.

  Величезний досвід впровадження

  Більше ніж 7500 українських підприємств автоматизували облік у торгівлі, завдяки АРМ “Роздрібна торгівля”. Працюємо з 2001 року, маємо досвід та ефективну команду впровадження та підтримки. Усі модулі програми мають багатомовний інтерфейс. Всі версії (Windows, Android, WEB) працюють за єдиною базою даних, та можуть працювати одночасно. Використовуйте ті пристрої та програми, які вам зручно.

  Хочете автоматизувати бізнес та не знаєте яке обладнання та програмне забезпечення підходить саме Вам? Заповніть форму нижче, і наші фахівці проконсультують Вас.

  Звіти про продаж та виторг

  Облік надходжень, переміщень та реалізації товарів допомагає стежити за роботою торгової точки. Дивіться виторг, прибуток, залишки, рентабельність – дані за будь-який період по магазину, групі товарів або по конкретній позиції.

  Робота з торговим обладнанням


  Касова програма Windows та Android

  • Працюйте з будь-якого пристрою Windows/Android в єдиній базі даних
  • Робіть знижки та нараховуйте бонуси, повернення, змішану оплату, продаж у борг
  • Під’єднайте до магазину кафетерій або кулінарію – та легко ведіть облік карт продуктів

  Потрібен облік? Замовте готовий комплект

  У комплекті – сенсорний POS термінал, принтер чеків, сканер штрих-кодів, складська та касова програми, модуль онлайн статистики та складу, Android програма лояльності для клієнтів. Підтримується РРО та ПРРО, ваги, принтери чеків.

  Переглянути варіанти

  Почніть роботу безкоштовно


  Введіть Ваші контактні дані. Протягом робочого дня з Вами зв’яжеться менеджер. Він допоможе в установці та налаштуванні безкоштовної повної версії АРМ “Роздрібна торгівля”.

  * Під повною версією програми мається на увазі робоча версія програмного забезпечення, тариф “Магазин”, хмарне зберігання бази даних. Нарахування за тарифним планом будуть провадитися через 30 днів після початку користування програмою. Якщо вас не влаштує програмне забезпечення, Ви можете припинити користуватися ним у будь-який час – в цьому разі жодна плата не стягується. Для роботи програми в хмарному режимі потрібне Інтернет-з’єднання. Поля відмічені позначкою * обов’язкові для заповнення.