Модулі програми - АРМ "Роздрібна торгівля"
 • Універсальні рішення для автоматизації роздрібної торгівлі. Зроблено в Україні.

 • Модулі програми

  Склад – Windows модуль

  Хочете подивиться функціонал сервісу? Завантажте демонстраційну версію програми. Бачили програму у дії, і хочете почати працювати зараз? Отримайте повну версію безкоштовно!

  Основний модуль програми. Дозволяє робити з каталогом товарів, дивитися звіти, та виконувати безліч інших функцій.

  • Модуль склад дозволяє управляти товарними запасами в оперативному режимі. Редагування номенклатури товарів, створювання накладних приходу, списання, переміщення, повернення, інвентаризаційних відомостей. Облік карток клієнтів та перегляд усіх необхідних звітів.
  • Також, тут можна налаштувати усі інші модулі АРМ “Роздрібна торгівля”, та побачити усі дії користувачів програми, з прив’язкою до часу виконання та користувача.

  Каса – Windows модуль

  Хочете подивиться функціонал сервісу? Завантажте демонстраційну версію програми. Бачили програму у дії, і хочете почати працювати зараз? Отримайте повну версію безкоштовно!

  Багатофункціональний модуль касового місця із підтримкою ПРРО.

  • Модуль касового місця, з підтримкою широкого спектра обладнання: ваги, фіскальні реєстратори, банківські термінали, сканери штрих-кодів та принтери чеків.
  • Декілька форм оплати (готівка, карта, борг, сертифікати), комбінована оплата. Пошук товарів, відкладені чеки, контроль за діями касира та великий перелік інших функцій.
  • ПРРО без щомісячних платежів (у разі придбання ПЗ), два ФОПи ПРРО на одному касовому місці, індивідуальні налаштування ПРРО для всіх користувачів.

  Каса – Android модуль

  Хочете подивиться функціонал сервісу? Завантажте демонстраційну версію програми з Google playmarket. Бачили програму у дії, і хочете почати працювати вже зараз? Отримайте повну версію безкоштовно!

  Зручний та функціональний касовий модуль для Android

  • Три режими роботи: POS (для роботи зі сканером штрих-коду), Бутік (ручний вибір товарів + сканер опціонально), Кафе (відписки на кухню, замовлення столиків та інш.).
  • Повна підтримка ПРРО (в т.ч. два ФОПи), друк чеків, робота зі сканерами штрих-кодів та вагами (підключення та зчитування ваги).
  • Робота з принтерами чеків: USB, Bluetooth, Ethernet, Wi-fi. Підтримка 95% принтерів що є на ринку, без встановлення драйверів та інших програм.

  Лояльність – Android модуль

  Отримайте повну версію АРМ “Роздрібна торгівля” безкоштовно, щоб дізнатися про всі переваги сервісу для Вас та Ваших клієнтів!

  Картка Вашого магазину у клієнта в смартфоні

  • Позбудьтеся пластикових карток – картка вашого клієнта у нього в смартфоні. Те, що було доступне тільки великим супермаркетам, можуть використовувати всі користувачі АРМ.
  • Дисконтна карта, список чеків та історія покупок в одному додатку для кожного Вашого клієнта.
  • Сканер штрих-коду та інформація про товар, його ціна, найменування, наявність та фото. Все це доступно для всіх Ваших клієнтів через одну програму.

  Термінал збору даних у смартфоні – Android модуль

  Отримайте повну версію АРМ “Роздрібна торгівля” безкоштовно, щоб дізнатися про всі можливості модуля.

  Повнофункціональний ТЗД у вашому смартфоні або планшеті

  • Проводьте інвентаризацію та створюйте накладні за допомогою Вашого смартфона. Скануйте коди товарів мобільним телефоном, вводьте кількість та імпортуйте дані до бази даних.
  • Модуль миттєво переносить дані в основну базу даних, дозволяючи швидко та ефективно провести облік товарів.

  Модуль адміністрування та статистики – Онлайн

  Хочете подивиться функціонал сервісу? Перейдіть до демонстраційної версії модуля онлайн. Бачили програму у дії, і хочете почати працювати зараз? Отримайте повну версію безкоштовно!

  Керуйте Вашим бізнесом з будь-якої точки світу, з будь-якого пристрою.

  • Отримуйте всі звіти по Вашій торговій точці, графіки доходу та прибутку, обсяги продажу, дії користувачів та багато іншого.
  • Виконуйте термінові дії прямо у смартфоні – додавання та редагування товарів, дисконтних карток, користувачів.
  • Редагуйте налаштування програми, категорії товарів та багато іншого.

  Ean13.info – онлайн сервіс інформації про товари на основі штрих-коду.

  Хочете подивиться функціонал сервісу? Перейдіть до сайту Ean13.info. Бачили програму у дії, і хочете почати працювати зараз? Отримайте повну версію безкоштовно!

  Скоротіть введення номенклатури кілька разів, використовуючи сервіс автоматичної підстановки найменування товару.

  • Сервіс Ean13.info інтегрований у всі складські модулі АРМ “Роздрібна торгівля”.
  • У Вашому розпорядженні – одна з найбільших баз інформації про товари на основі штрих-коду в мережі. Містить понад 10 мільйонів записів.

  Почніть роботу безкоштовно


  Введіть Ваші контактні дані. Протягом робочого дня з Вами зв’яжеться менеджер. Він допоможе в установці та налаштуванні безкоштовної повної версії АРМ “Роздрібна торгівля”.

  * Під повною версією програми мається на увазі робоча версія програмного забезпечення, тариф “Магазин”, хмарне зберігання бази даних. Нарахування за тарифним планом будуть провадитися через 30 днів після початку користування програмою. Якщо вас не влаштує програмне забезпечення, Ви можете припинити користуватися ним у будь-який час – в цьому разі жодна плата не стягується. Для роботи програми в хмарному режимі потрібне Інтернет-з’єднання. Поля відмічені позначкою * обов’язкові для заповнення.