Для мереж магазинів - АРМ "Роздрібна торгівля"
 • Універсальні рішення для автоматизації роздрібної торгівлі. Зроблено в Україні.

 • Для мереж магазинів

  Облік товарів у мережі магазинів

  Окремі бази даних для магазинів дозволяють вести облік у кожному магазині, не залежачи від всієї мережі. Водночас накладні переміщення та модулі статистики, дозволяють миттєво переміщати товари між торговими точками та контролювати їх показники віддалено.

  Продукти

  Контролюйте залишки товарів, зважайте на вагові товари, друкуйте цінники.

  Алкоголь

  Реєструйте продажі, поділяйте фіскальні та не фіскальні товари для РРО/ПРРО

  Інші товари

  Ведіть облік товарів товар за кольором, розміром і будь-яким іншим додатковим полям. Зберігайте опис та фото товарів.

  Про програму

  Легко працюйте з каталогом товарів

  Легко додавайте товари у каталог, змінюйте ціни та характеристики товарів. Підтримується партійний облік, додаткові поля та зображення товару. Можливість імпорту/експорту каталогу до популярних форматів даних.

  Робота з накладними

  Підтримка всіх типів накладних (прибуткові, видаткові, списання, переміщення, повернення). Переоцінки за накладними, фіскальні та нефіскальні накладні, імпорт та експорт накладних.

  Касовий модуль – Windows

  Простий і зрозумілий інтерфейс та широкі можливості. Навчайте касира за годину. Підтримка широкого спектру обладнання – ваги, табло, реєстратори, банківські термінали, принтери чеків. Різні форми оплати.

  Отримуйте найменування нових товарів

  Отримуйте найменування нових товарів з глобальної бази штрих-кодів. Наявність понад 10 мільйонів товарів у базі істотно спростить і скоротить час наповнення каталогу товарів.

  Касовий модуль – Android

  Працюйте з касою будь-де, практично з будь-якого Android пристрою. Підтримка ваг принтерів чеків, ПРРО. Декілька варіантів інтерфейсу під різний тип бізнесу.

  Повна підтримка програмного РРО

  Підтримка ПРРО як у Windows, так і у Android касі. Реєструйте продаж відповідно до законодавства. Поділ товарів на фіскальні та нефіскальні на рівні товарних позицій та накладних.

  Онлайн статистика та функції складу

  Ви у від’їзді чи вдома? Контролюйте ваш бізнес. Уся статистика торгівлі доступна онлайн. Редагуйте та додавайте товари, картки клієнтів, робіть переоцінку та дивіться звіти – все це просто з браузера.

  Замовте безкоштовну повну версію програмного забезпечення.

  Звіти про продаж та виторг

  Облік надходжень, переміщень та реалізації товарів допомагає стежити за роботою торгової точки. Дивіться виторг, прибуток, залишки, рентабельність – дані за будь-який період по магазину, групі товарів або по конкретній позиції.

  Робота з торговим обладнанням


  Касова програма Windows та Android

  • Працюйте з будь-якого пристрою Windows/Android в єдиній базі даних
  • Робіть знижки та нараховуйте бонуси, повернення, змішану оплату, продаж у борг
  • Підключіть до магазину кафетерій, кав’ярню – та продавайте складні товари

  Потрібен облік? Замовте готовий комплект

  У комплекті – сенсорний POS термінал, принтер чеків, сканер штрих-кодів, складська та касова програми, модуль онлайн статистики та складу, Android програма лояльності для клієнтів. Підтримується РРО та ПРРО, ваги, принтери чеків.

  Переглянути варіанти

  Почніть роботу безкоштовно


  Введіть Ваші контактні дані. Протягом робочого дня з Вами зв’яжеться менеджер. Він допоможе в установці та налаштуванні безкоштовної повної версії АРМ “Роздрібна торгівля”.

  * Під повною версією програми мається на увазі робоча версія програмного забезпечення, тариф “Магазин”, хмарне зберігання бази даних. Нарахування за тарифним планом будуть провадитися через 30 днів після початку користування програмою. Якщо вас не влаштує програмне забезпечення, Ви можете припинити користуватися ним у будь-який час – в цьому разі жодна плата не стягується. Для роботи програми в хмарному режимі потрібне Інтернет-з’єднання. Поля відмічені позначкою * обов’язкові для заповнення.