Для закладів харчування - АРМ "Роздрібна торгівля"
 • Універсальні рішення для автоматизації роздрібної торгівлі. Зроблено в Україні.

 • Для закладів харчування

  Автоматизація обліку в громадському харчуванні

  АРМ “Кафе 2.0” дозволить автоматизувати процес обліку у будь-якому закладі громадського харчування, від кав’ярні до великого ресторану. Ведіть повний облік товарів та страв, складайте та друкуйте меню, приймайте замовлення на мобільному телефоні та робіть кухонні відписки, автоматизуйте замовлення столиків.

  Зручно для офіціанта

  • Прийом замовлень на мобільному/планшеті
  • Різні способи оплати
  • Миттєві відписки на кухню/бар

  Ефективно для власника

  • Зручне оновлення меню
  • Звіти про всі бізнес-процеси
  • Доступ до статистики онлайн

  Легко для адміністратора

  • Автоматизація замовлення столиків
  • Контроль офіціантів
  • Облік товарів, накладних, страв

  Облік у громадському харчуванні

  Легко працюйте з каталогом товарів

  Додавайте товари в каталог, змінюйте ціни та характеристики товарів. Підтримується партійний облік, додаткові поля та зображення товару. Створюйте страви та ведіть облік інгредієнтів.

  Контролюйте залишки товарів

  Програма автоматично веде облік інгредієнтів та товарів. Встановлюйте мінімальні залишки та вчасно замовляйте у постачальника необхідні товари. Контролюйте термін придатності товарів.

  Дозвольте офіціантам приймати замовлення на телефоні

  Модуль офіціант може бути встановлений на будь-якому смартфоні Android. Дозвольте Вашим офіціантам швидко та зручно приймати замовлення на смартфоні – миттєво відправляючи їх до бару, на кухню, або до розрахунку.

  Автоматизуйте замовлення столиків

  Зручна та функціональна карта столиків дозволить адміністратору швидко та максимально ефективно оформити замовлення столика та переглянути бронювання.

  Онлайн-статистика

  Онлайн статистика та функції складу

  Ви у від’їзді чи вдома? Контролюйте ваш бізнес. Уся статистика закладу доступна онлайн. Редагуйте та оприбуткуйте товари, додавайте страви та редагуйте меню, робіть переоцінку та дивіться звіти – все це прямо з браузера.

  Звіти про продаж та виручку

  Автоматизація обліку приходу, переміщень та продажу страв та товарів допомагає стежити за роботою закладу. Контролюйте прибуток, залишки, рентабельність – дані за будь-який період по закладу, групі меню або конкретної позиції.

  Робота з торговим обладнанням


  Зручна програма офіціанта

  • Користуйтесь меню та пошуком страв, створюйте та видаляйте чеки
  • Робіть знижки, кухонні відписки на кілька принтерів
  • Поділяйте чеки, використовуйте різні форми оплати
  • Миттєво перемикайтеся між столиками та замовленнями
  Зручна програма офіціанта

  Потрібен облік? Замовте готовий комплект

  У комплекті – сенсорний POS термінал, принтер чеків, складська та програма офіціанта, модуль онлайн статистики та складу, Android програма лояльності для клієнтів. Підтримується РРО та ПРРО, ваги, принтери чеків. Підберемо та налаштуємо комплект під Ваші потреби.

  Переглянути варіанти

  Почніть роботу безкоштовно


  Введіть Ваші контактні дані. Протягом робочого дня з Вами зв’яжеться менеджер. Він допоможе в установці та налаштуванні безкоштовної повної версії АРМ “Роздрібна торгівля”.

  * Під повною версією програми мається на увазі робоча версія програмного забезпечення, тариф “Магазин”, хмарне зберігання бази даних. Нарахування за тарифним планом будуть провадитися через 30 днів після початку користування програмою. Якщо вас не влаштує програмне забезпечення, Ви можете припинити користуватися ним у будь-який час – в цьому разі жодна плата не стягується. Для роботи програми в хмарному режимі потрібне Інтернет-з’єднання. Поля відмічені позначкою * обов’язкові для заповнення.