Завантажити програму - АРМ "Роздрібна торгівля"
 • Універсальні рішення для автоматизації роздрібної торгівлі. Зроблено в Україні.

 • Завантажити програму

  Завантажити демонстраційну або повну версію програми

  Тут ви можете завантажити демонстраційні версії програми з базами даних для різних типів магазинів. Будь ласка, оберіть тип магазину, який підходить Вам найбільше. Також, Ви можете безкоштовно завантажити повну версію програми з чистою базою даних, та почати працювати в ній вже зараз.

  Продуктовий магазин (Windows)

  Демонстраційна версія програми, із базою даних невеликого продуктового магазину.

  Господарський магазин
  (Windows)

  Демо-версія програмного забезпечення для господарського магазину, магазину побутової хімії.

  Магазин одягу та іграшок
  (Windows)

  Демонстраційна версія ПО з базою даних дитячого магазину (іграшки та одяг).

  Адміністрування та статистика онлайн

  Приклад роботи віддаленого доступу до даних з будь-якого пристрою. Введення товарів та дисконтів, перегляд каси, звітів та ін.

  Касовий модуль
  (Android)

  Касове місце на Android. Продаж товарів, робота зі сканером, вагами, ПРРО, друк чеків. Режими POS, Бутік, Кафе. Підходить для невеликих та середніх закладів торгівлі. Може працювати у єдиній базі даних з підключеними Windows модулями.

  Складський модуль
  (Android)

  Працюйте з повноцінною версією складу з будь-якого пристрою Android. Додавайте товари, вводьте та проводьте всі типи накладних. Можливість друку звітів та накладних на POS принтерах та встановлення програми на термінали збору даних під керуванням Android. Робота зі сканерами штрих-коду та використання камери як сканера.

  Зверніть увагу! Особиста картка для входу до всіх демо-версій: 123

  Є питання щодо встановлення програми чи демо версії? Допоможемо, проконсультуємо, встановимо віддалено.

  Отримати повну робочу версію АРМ “Роздрібна торгівля”.

  Вже бачили програму у дії? Не хочете витрачати час на вивчення демонстрації? Отримайте повну версію програми з функціями ПРРО, щоб почати працювати зараз!*

  Замовити повну версію (Windows + Android)

  Після заповнення форми з Вами зв’яжеться консультант, для допомоги в установці програми. Для роботи знадобиться комп’ютер або ноутбук Windows (склад). Касу можна встановити будь-де – на тому ж пристрої з Windows, або на планшеті чи телефоні з Android.

  *Під повною версією програми мається на увазі робоча версія програмного забезпечення, тариф “Магазин”, хмарне зберігання бази даних, підтримка ПРРО. Нарахування за тарифним планом будуть проводитися через 30 днів після початку користування програмою. Якщо вас не влаштує програмне забезпечення, Ви можете припинити користуватися ним у будь-який час – в цьому разі жодна плата не стягується. Для роботи програми в хмарному режимі потрібне Інтернет-з’єднання.

  Не знайшли свій тип магазину?

  Магазину з Вашим типом товару немає у списку? Залишились питання? Зв’яжіться з нами, ми обов’язково підберемо для Вас ефективне рішення!