База знань по програмі АРМ "Роздрібна торгівля" - АРМ "Роздрібна торгівля"
 • Універсальні рішення для автоматизації роздрібної торгівлі. Зроблено в Україні.

 • База знань по програмі АРМ “Роздрібна торгівля”

  База знань

  На цій сторінці зібрана інформація про програму АРМ “Роздрібна торгівля”, включаючи її детальний опис, відеоуроки і інший навчальний матеріал.

  Особливості програми

  Функції, можливості та особливості програмного забезпечення.

  Відео уроки

  Ознайомтеся із програмою в простій та зручній формі відео-уроків.

  Інструкція

  Інструкція до програми, детальний опис усіх функцій.

  Відеоуроки по роботі з програмою

  Початок роботи з програмою
  Робота з касовим модулем
  Редагування довідників
  Звіти про продаж, прибуток
  Робота із сервісом онлайн-статистики
  Інкасації, платежі, переоцінка
  Дисконти та акції
  Імпорт номенклатури, накладних
  Товари з власним ш/к, зв’язок із Bartender
  Глобальні налаштування програми
  Проведення інвентаризації
  Режим ресторан
  Модуль бармена-офіціанта
  Налаштування локальної каси
  Налаштування ПРРО
  Узагальнена інформація про використання ПРРО

  Базовий функціонал АРМ

  Базові функції виконуються програмним забезпеченням, повністю або частково зустрічаються у всіх подібних програмах.

  Устаткування

  Робота зі сканером штрих-коду (будь-який тип підключення).

  Робота з принтерами штрих-коду, генерація власних штрих-кодів.

  Друк чеків (підтримуються усі принтера, що мають Windows драйвер), повноцінна підтримка принтерів чеків у Android касі (USB, Bluetooth, Ethernet, Wi-fi) без драйверів та встановлення іншого ПЗ.

  Робота з фіскальними реєстраторами (Datecs, Exelio, Марія), можливість змішаного обліку, робота з декількома друкуючими пристроями одночасно.

  Підтримка зчитувачів дисконтних карт, друк цінників на звичайному принтері, робота з дисплеєм покупця.

  Робота як з вагами з друком етикеток, так і з тими, які підключаються до ПК. Пряме (з програми) завантаження ваг.

  Підтримка POS клавіатур, сенсорних дисплеїв, планшетів.

  Робота з терміналами збору даних та підтримка сканерів з накопичуванням даних.

  Безготівковий розрахунок, робота з POS терміналами.

  Основні функції

  Повна номенклатура товару, категорії. Інформація про товар, необмежена кількість додаткових полів. Собівартість, націнка, дата приходу, термін придатності, мінімальний залишок тощо.

  Інтерфейс українською та російською мовами, можливість перемикання мови в налаштуваннях кожного користувача.

  Робота із накладними. Прибуткові, видаткові, накладні повернення та переміщення, акти переоцінки (автоматичні, ручні). Імпорт та експорт накладних.

  FIFO метод розрахунку – фіксація собівартості кожного товару, термін придатності та партійний облік.

  Контроль каси, взаємозаліки із постачальниками, інші витрати, зарплата. Розрахунок бонусів працівникам, прибуток продавців.

  Інвентаризація: з ТСД та без, інвентаризація без закриття, аналіз підсумків, локальна інвентаризація.

  Способи оплати: готівка, картка, сертифікат, безготівка, бонуси, продаж у борг. Комбінована оплата.

  Підтримка POS клавіатур, сенсорних дисплеїв, планшетів.

  Дисконтні програми. Картки, накопичувальні знижки, сезонні та тимчасові знижки на товари та категорії.

  Градація доступу, необмежену кількість користувачів у всіх тарифах.

  Імпорт-експорт даних у всі популярні формати (xls, csv, html, mdb), можливість інтеграції з іншими програмними продуктами.

  Робота з кількома торговими точками з одного робочого місця, швидке переміщення товарів, синхронізація карток клієнтів.

  Автоматизація магазину, складу, супермаркету – незалежно від типу товару, що продається.

  Звіти та аналітика

  Звіти з продажу та чеках за будь-який період, необмежений період зберігання даних.

  Звіти з продажу та прибутку в розрізі категорій товарів та постачальників.

  Звіти по ТМЦ, суми залишків за категоріями, постачальниками, детальна інформація за артикулом товару.

  Строк придатності товарів, звіт про залишки з граничним терміном придатності

  Складові товари, звіт зі списання інгредієнтів.

  Звіти по всіх типах накладних, пошук накладної.

  Детальний звіт про повернення та скасування позицій, контроль часу для синхронізації з відеоспостереженням.

  Окремі звіти з продажу фіскальних товарів, звіти з відкриття та закриття змін. Звіти щодо застосування податкових ставок.

  Касовий звіт, інші витрати, інкасації. Розширений звіт щодо застосування дисконтів та акцій, облік втрат від застосування дисконтів.

  Детальні звіти щодо руху товару або групи товарів. Звіти щодо лідерів/аутсайдерів продажів, сезонних коливань попиту, тощо.

  Розширені звіти щодо дій користувачів. Прив’язка всіх операцій у програмі до користувача.

  Робота з принтерами штрих-коду, генерація власних штрих-кодів.

  Унікальний функціонал АРМ

  Унікальні функції, які не реалізовані або не повністю реалізовані в інших програмних продуктах.

  Для користувача

  Автоматичне підключення до бази товарів ean13.info (більше 10 млн. товарних позицій) дозволяє скоротити час на введення номенклатури. Час на відкриття невеликого магазину (5000 найменувань) у “4 руки” скорочується з 5 до 2 робочих днів. (При скануванні коду товару його найменування автоматично “підтягується” із глобальної бази).

  Простота освоєння, велика кількість навчального відео. Касові модулі розраховані на людину, яка вміє користуватися лише калькулятором.

  Надійність – програмне забезпечення (касовий модуль Windows) продовжує працювати навіть при відключенні мережі Internet.

  Прозорість звітів – всі звіти ведуться з прив’язкою до користувача та мають дані було-стало. У разі виникнення помилок та непорозуміння, завжди може бути залучена первинна документація.

  Інвентаризація за допомогою мобільного телефону або планшета. Використовуйте Android модуль ТСД як зі сканером штрих-коду, так і з використанням камери мобільного пристрою.

  Підтримка практично всіх видів принтерів чеків в Android касі (всі режими), та в модулі Android ресторан. Встановлення драйверів та додаткові налаштування не потрібні.

  Android лояльність. Унікальний модуль лояльності дозволяє клієнтам Вашого бізнесу зберігати дисконтні картки у телефоні. Також доступний перегляд чеків і куплених товарів, сканування кодів товарів та отримання актуальної інформації про них (ціна, найменування). Раніше такі програми були доступні тільки великим мережам.

  Для власника бізнесу

  Робота програми з MySQL базою даних дозволяє зберігати ваші дані будь-де – на локальному комп’ютері, в мережі, на віддаленому сервері в будь-якій країні світу. Ви захищені від несанкціонованого доступу до Ваших даних навіть у разі вилучення обладнання.

  Front End (касовий модуль, модуль продажу) програми може працювати на будь-якому пристрої (планшет, мобільний телефон, комп’ютер) під керуванням Windows або Android. Зручно для виїзної торгівлі, кафе, точок продажу з обмеженим простором, торгових представників.

  Віддалений доступ до звітів та складу дозволяє контролювати бізнес з будь-якої точки світу, з будь-якого пристрою, без встановлення ПЗ, за будь-якої швидкості інтернет. Також є можливість провести переоцінку, додати товари, і вчинити інші необхідні дії віддалено.

  У базовій версії ПЗ потрібен лише 1 комп’ютер MS Windows для Back End. Ніяке інше платне програмне забезпечення не потребується. Усі модулі успішно працюють на старих комп’ютерах або Android пристроях.

  Можливість інтеграції з інтернет магазином на будь-якій платформі – імпорт та експорт даних в один клік, синхронізація залишків. Підтримка XML для Google Merchant, Prom, Rozetka.

  Робота з кількома магазинами з одного комп’ютера, підключення встановленого Back End до різних баз без перестановки та зміни параметрів дозволяє обслуговувати кілька магазинів з одного робочого місця.

  Для розробника

  Відкрита модель бази даних. Використовуйте базу програми для створення нових модулів, звітів, клієнтів.

  Просте створення та доопрацювання мультиплатформених модулів до програми. Для доопрацювання клієнтів на HTML/PHP не потрібні спеціальні знання.

  Немає прив’язки до операційної системи, пристрою або мови програмування. Клієнт для MySQL може бути розроблений для будь-якої платформи та будь-якою мовою програмування. Розробляйте свої модулі, звіти та клієнти.

  Проста інтеграція та перенесення даних. Довідники та звіти програми можуть бути експортовані до популярних форматів для подальшого використання.

  Віддалений доступ. Якщо ви обслуговуєте наше ПЗ, то можете отримати доступ до бази даних клієнта звідусіль, без використання стороннього програмного забезпечення.

  Надійність та щоденні резервні копії. Ми зберігаємо дані наших клієнтів протягом 4-7 днів (залежно від сервера), роблячи резервну копію щодня. Також клієнт може сам локально зберігати резервну копію бази даних в будь-який зручний для нього час.

  Потрібен облік? Замовте готовий комплект

  У комплекті – сенсорний POS термінал, принтер чеків, складська, касова та програма офіціанта, модуль онлайн статистики та складу, Android програма лояльності для клієнтів. Підтримується РРО та ПРРО, ваги, принтери чеків. Підберемо та налаштуємо комплект під Ваші потреби.

  Переглянути варіанти

  Почніть роботу безкоштовно


  Введіть Ваші контактні дані. Протягом робочого дня з Вами зв’яжеться менеджер. Він допоможе в установці та налаштуванні безкоштовної повної версії АРМ “Роздрібна торгівля”.

  * Під повною версією програми мається на увазі робоча версія програмного забезпечення, тариф “Магазин”, хмарне зберігання бази даних. Нарахування за тарифним планом будуть провадитися через 30 днів після початку користування програмою. Якщо вас не влаштує програмне забезпечення, Ви можете припинити користуватися ним у будь-який час – в цьому разі жодна плата не стягується. Для роботи програми в хмарному режимі потрібне Інтернет-з’єднання. Поля відмічені позначкою * обов’язкові для заповнення.