ПРРО - расширенный функционал - АРМ "Розничная торговля"
 • Комплексные решения для автоматизации розничной торговли. Сделано в Украине.

 • ПРРО – расширенный функционал

  ПРРО – програмний реєстратор касових операцій, розширений функціонал

  АРМ “Роздрібна торгівля” пропонує своїм клієнтам вбудоване в програму ПРРО, яке взаємодіє напряму з податковою (не використовуючи сторонніх сервісів) та має розширений функціонал та налаштування. Підходить для ФОП та ТОВ всіх ставок податку.

  Продукти

  Реєструйте товари в ПРРО (ФОП), з можливістю використання двох або більше ПРРО на одному касовому місці.

  Алкоголь

  Реєструйте продажі, акцизні марки, УКТЗЕД, поділяйте фіскальні та не фіскальні товари для ПРРО.

  Інші товари

  Реєструйте продаж товарів у податковій. Керуйте ставками податку та реєстрацією по накладним, товарам або по запиту.

  ПРРО – розширений функціонал в АРМ “Роздрібна торгівля”

  ПРРО – це зручно та просто

  Програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО) — це цифровий аналог касових апаратів. Після встановлення на комп’ютер, планшет або смартфон, дозволяє створювати та фіскалізувати чеки за допомогою програми. Особливо зручний для малого та середнього бізнесу (ФОП та ТОВ). АРМ «Роздрібна торгівля» пропонує вбудований в програму обліку ПРРО.

  Легко змінюйте ставки податків

  Змінюйте ставки податків, перемикайте товар для реєстрації в декількох ПРРО, обирайте – чи треба реєструвати товар в ПРРО за допомогою накладних, карток товару, або через прямий запит касиру. Розширений функціонал використовується за бажанням – режим “всі товари в 1 ПРРО” активований за умовчанням.

  Windows та Android – все працює в єдиній системі

  Працюйте з будь-якого пристрою Windows/Android в єдиній базі даних. Використання партійного обліку (FIFO) та миттєва синхронізація даних дозволяє контролювати фіскальний облік при роботі на різних пристроях з єдиною базою даних.

  Позбудьтеся старих, дорогих та незручних РРО пристроїв

  ПРРО дозволяє працювати з фіскальним обліком, без додаткових пристроїв. Ніякого обслуговування касових апаратів, дорогих фіскальних реєстраторів та іншого. За бажанням може бути встановлений принтер чеків. Особливо актуально для ФОП.

  Звіти, контроль продажів та каси

  Контролюйте фіскальні та звичайні продажі де б ви не знаходились. Звіти ПРРО з податкової, внутрішні звіти програми по продажу та чекам ПРРО, розподіл по 2 безготівковим касам (за бажанням) та багато іншого.

  Підтримка торговельного обладнання

  Підключайте обладнання – звичайні ваги, та с друком етикетки, принтери чеків, принтери етикеток, банківські термінали, POS термінали та інше. Працюємо як з новим, так і з наявним у клієнта обладнанням.

  Завантажити демонстраційну, або повну версію програми

  Продуктовий магазин, використання ПРРО з налаштуваннями (Windows)

  Завантажити демонстраційну версію програми, із базою даних невеликого продуктового магазину (Windows).

  Адміністрування та статистика онлайн

  Приклад роботи віддаленого доступу до даних з будь-якого пристрою. Введення товарів та дисконтів, перегляд каси, звітів та ін.

  Касовий модуль
  (Android)

  Касове місце на Android. Продаж товарів, робота зі сканером, вагами, ПРРО, друк чеків. Режими POS, Бутік, Кафе.

  Отримати повну робочу версію АРМ “Роздрібна торгівля”.

  Вже бачили програму у дії? Не хочете витрачати час на вивчення демонстрації? Отримайте повну версію програми з функціями ПРРО, щоб почати працювати зараз!*

  Замовити повну версію (Windows + Android)

  Після заповнення форми з Вами зв’яжеться консультант, для допомоги в установці програми. Для роботи знадобиться комп’ютер або ноутбук Windows (склад). Касу можна встановити будь-де – на тому ж пристрої з Windows, або на планшеті чи телефоні з Android.

  *Під повною версією програми мається на увазі робоча версія програмного забезпечення, тариф “Магазин”, хмарне зберігання бази даних, підтримка ПРРО. Нарахування за тарифним планом будуть проводитися через 30 днів після початку користування програмою. Якщо вас не влаштує програмне забезпечення, Ви можете припинити користуватися ним у будь-який час – в цьому разі жодна плата не стягується. Для роботи програми в хмарному режимі потрібне Інтернет-з’єднання.

  Потрібен облік? Замовте готовий комплект

  У комплекті – сенсорний POS термінал, принтер чеків, сканер штрих-кодів, складська та касова програми, модуль онлайн статистики та складу, Android програма лояльності для клієнтів. Підтримується РРО та ПРРО, ваги, принтери чеків.

  Переглянути варіанти